ÚvodProdej nákladních vozidelVýkup nákladních vozidelKontakty Truck Car s.r.o.  

 

 

Předmět podnikání:

• zprostředkování obchodu a služeb

• technické činnosti v dopravě

• maloobchod motorovými vozidly a jejich příslušenstvím

• údržba motorových vozidel a jejich příslušenství

• prodej a nákup nákladníchvozidel

• prodej a nákup tahačů, bagrů, stavebních strojů

• prodej a nákup užitkových vozů

• prodej a nákup autobusů

 

 

Výkup nákladních a užitkových vozů

Výkup za hotové

 Autobazar Truck Car s.r.o.

Vykoupíme od Vás jakékoliv použité nákladní a užitková vozidla nebo autobus a to včetně návěsů a přívěsů. Vaše auto oceníme a zaplatíme Vám jeho reálnou cenu. Pokud potřebujete pomoc s prodejem Vašeho vozidla, zavolejte na telefon +420 602 225 324 a náš specialista na výkup se s Vámi spojí a dohodnete se na dalším postupu. Pokud cena bude odpovídat Vaším představám, dohodnutou částku vyplatíme buď v hotovosti nebo bankovním převodem. Po zaplacení si vozidlo odvezeme a vyřídíme všechny formality s tímto spojené. Nebo můžete vyplnit následující formulář, ve kterém nám Vaše ojeté vozidla nabídnete. Prosíme fotodokumentací nabízeného vozidla. Náš specialista na výkup se hned ozve s oceněním a finanční nabídkou.

Komisní prodej

Vaše komisní auto zařadíme do portfolia naších vozidel a za nízký poplatek jej prodáme. Do komisního prodeje přijímáme vozidla se SPZ, ve slušném technickém stavu. Vaše vozidlo zviditelníme na internetu v inzertních novinách a časopisech.

 

V odkazu "PRODEJ  VOZŮ" navštívíte náš autobazar, kde pro Vás máme ojetá nákladní a užitková vozidla všech značek. Využijte naši poptávkovou službu pod odkazem "PRODEJ VOZŮ" nebo "VÝKUP VOZŮ" a vložte údaje o Vámi poptávaném vozidle. Zašleme Vám nabídku vozů, které vyhovují Vašim požadavkům. Služba je samozřejmě zdarma. Pokud Vám vyhovuje telefonní kontakt, volejte pondělí až pátek 9:00 – 17:00 hod, sobota 10:00 – 16:00 hod.

 

 

Truck car s.r.o. předem děkuje za Vaší důvěru a těšíme se na spolupráci s Vámi!

karel.kocka1@seznam.cz